אתגר אסטרטגי: ארגן מחדש את לוח השחמט ב-5 מהלכים כדי ליישר שורה אופקית ועמודה אנכית של כלים דומים

Hila Peretz

האם יש לך מוח חד מספיק כדי לנצח את שלנו אתגר לוגי של היום ? בין אם אתה אמן שחמט או סתם מעריץ של חידות, אנו מזמינים אותך לאתגר את עצמך עם חידה שתאתגר את המוח שלך. אל תירתע מהפשטות הנראית לעין; המפתח טמון במהירות הרזולוציה. האם אתה מוכן לבדוק את שלך מהירות ההיגיון ? אז תן למשחק להתחיל!

עקרון המשחק

לפני שתמתח תמונה של לוח שחמט עם שני סוגי כלים. קחו רגע להסתכל על הפריסה הנוכחית, כי תצטרכו לנקוט בפעולה. שֶׁלְךָ מְשִׁימָה, אם אתה מקבל את זה, הוא לבצע בסך הכל חמש תנועות שיובילו להיווצרות של קו אופקי וקו אנכי המורכב מחלקים זהים. אל תפעל בחופזה; השתקפות בוגרת היא לעתים קרובות המלווה להצלחה.

היתרונות של התעמלות מוחית

הניסיון לפתור את החידה הזו הוא יותר מסתם תחביב. זה אמיתי התעמלות מוח מה שמאפשר לך לקחת הפסקה מהטירוף של חיי היומיום. לא משנה רמתכם בשחמט, מבחן זה יקדם את פיתוח הכישורים הקוגניטיביים שלכם וייתן לכם תחושת סיפוק ברגע שגיליתם את הפתרון. אנו קוראים לך לנקוט פעולה וללחוץ על "הבא" כדי לחשוף את הפתרון בעמוד הבא ולראות אם ההיגיון שלך היה נכון.

אז, האם עמדת באתגר בהצלחה? זכור שכל פאזל שנפתר הוא ניצחון למוח שלך. תמשיך לאמן אותו, והוא יתגמל אותך פי מאה!

תשובה: הנה המהלכים שיש לבצע כדי לפתור את החידה הזו

תסתכל על התמונה למטה לקבל סקירה כללית של התנועות השונות הנחוצות כדי לקבל קו אופקי ואנכי עם חלקים זהים. האם מצאת את אותן תוצאות?

אם כן, אז אנו מברכים אותך, כי אתה באמת גאון אמיתי. לא רק שיש לך ריכוז מצוין, אתה גם חושב כמו אדם מחונן. מצד שני, אנשים שנכשלו מוזמנים לקחת אתגרים אחרים להפעיל את המוח שלהם כדי לפתור בעיות.

בית » טרנדים » אתגר אסטרטגי: ארגן מחדש את לוח השחמט ב-5 מהלכים כדי ליישר שורה אופקית ועמודה אנכית של כלים דומים