אתגר ויזואלי שובה לב: האם אתה יכול לזהות את האלמנטים החסרים בביצים האלה כדי לפענח את החידה במהירות הבזק?

Hila Peretz

האם אתה חושב שיש לך מוח חד וחוש התבוננות חד? ה משחקי היגיון הם מגרשי משחקים מושלמים למי שמחפש לבדוק את מנת האינטליגנציה שלהם. היום יש לנו אתגר מוחי במיוחד שקורא לכם אינטליגנציה מרחבית. התכוננו להיכנס להרפתקה שבה תפיסת הצורות שלכם תעמוד למבחן. כך, האם אתה מוכן לקחת על עצמך את האתגר ולהבדיל את עצמך מהאחרים, או שתצטרף לשורות אלה שלא הצליחו לפענח את החידה? תן לנוירונים שלך להשתלט ו תלוי בך !

איך להתגבר על החידה הזו?

התחל על ידי התבוננות בתמונה למטה. אתה תראה שם ביצים פרוסות לחצישאתה צריך לזהות חצאים חסרים. אך אל תטעו, המשימה הזו חייבת להסתיים במהירות: כל שעליכם לעשות הוא 15 שניות יקרות להשיג זאת. שימו את עצמכם בתנאים טובים והתרכזו כדי להגדיל את סיכויי ההצלחה. הפתרון ? זה מאוחר יותר במאמר זה, אז המשך לקרוא כדי לגלות.

למה להתמודד עם האתגר ההגיוני הזה?

אתגר מגרה זה נועד לבחון את החיוניות שלך דִמיוֹן והאיכות שלך חשיבה מרחבית, שתי מיומנויות חיוניות בהיבטים רבים של חיי היומיום. בין אם פותרים בעיות מתמטיות או מתמודדים עם חידות גיאומטריות, מיומנויות אלו חיוניות. אז זו ההזדמנות המושלמת לגשת למבחן IQ זה ולהעריך היכן אתה עומד.

התשובות נחשפו

במבט ראשון, האתגר עשוי להיראות מורכב בשל המראה הלא טיפוסי של הצורות המוצגות. תצטרך לעזוב את שלך דִמיוֹן לקחת את המושכות לידיים. תאר לעצמך שאתה יכול לתפעל את החלקים החסרים כמו פאזל תלת מימד. עם התבוננות מדוקדקת, אולי תמצא את הפתרון. והנה זה:

  • A = 3;
  • B = 4;
  • C = 5;
  • D = 1;
  • E = 2.

התשובות מומחשות ב-תמונה למטה. כל הכבוד למי שמצא את השילובים הנכונים! הוכחת את המיומנות שלך עבור חידות וגיאומטריה. אם, לעומת זאת, הניצחון חמק ממך, אל תיבהל! אולי אתה פשוט צריך יותר מיקוד, זמן או תרגול. לעסוק באחר מבחני IQ לחדד את דעתך.

שתף את החוויה עם חבריך

אל תשמרו את הבידור האינטלקטואלי הזה לעצמכם! לַחֲלוֹק מבחן זה ו פרסם את זה ברשתות החברתיות שלך לתת לחברים שלך את אותה הזדמנות להעמיד את דעתם במבחן. זוהי דרך מהנה לחזק את הקשרים שלך על ידי השוואת התוצאות שלך והנאה מרגע של אתגר קולקטיבי.

בין אם ניצחת בצבעים מרהיבים ובין אם אתה שוקל לנסות שוב, זכור שכל חידה שנפתרה היא ניצחון למוח שלך. תמשיך לאתגר אותו, ובקרוב, שום מבחן היגיון לא יעמוד בפניך!

בית » טרנדים » אתגר ויזואלי שובה לב: האם אתה יכול לזהות את האלמנטים החסרים בביצים האלה כדי לפענח את החידה במהירות הבזק?