זה מה שהדרך שבה אתה יושב על הקרקע מגלה על האישיות שלך

Hila Peretz

הגוף שלנו מדבר בעדנו, לעתים קרובות מבלי שנהיה מודעים לכך לחלוטין. היציבה שאנו נוקטים כאשר אנו מרשים לעצמנו לשבת על הקרקע היא חלון אמיתי פתוח אל הפנימיות שלנו. בעולם שבו הרושם הראשוני הוא לפעמים היחיד שתהיה לנו ההזדמנות לתת, ה תקשורת לא מילולית מקבל חשיבות הונית. זו הסיבה שאנו חושפים בפניכם מבחן אישיות לא שגרתי, אך מפתיע באופן מפתיע: איך שאתה יושב על הרצפה. התכוננו לגלות מה העמדה הפשוטה הזו יכולה לחשוף על האופי שלכם ועל השקפתכם על החיים.

חשיבותה של תקשורת לא מילולית

לעתים קרובות אומרים שמילים הן רק קצה הקרחון של התקשורת שלנו. ה מומחי סינרגולוגיה לאשר את זה: השפה האילמת שלנו, זו של שפת גוף, מגלה הרבה על מי אנחנו. בין אם בנאומים פומביים ובין אם בשפת הגוף של הסלבריטאים האהובים עלינו, היכולת לקרוא בין שורות התנועות והתנוחות יכולה להיות חשובה מאין כמותה. וכאן נכנס לתמונה מבחן האישיות המעט מיוחד שלנו, שמתבסס על האופן שבו אתה בוחר להתמקם כשאתה יושב על הרצפה. האם אתה מוכן לפענח את המסר שהגוף שלך שולח לך?

העמדות השונות ומשמעותן

הדרך הלא שגרתית הזו לזהות היבטים של הנפש שלנו כוללת ניתוח של כמה עמדות טיפוסיות. בואו נתחיל עם תנוחת ישיבה בצד. אתה מעדיף להתרחק, להשאיר מרווח של מרחק עם אלה שעלולים לגרום לך לאי נוחות. זה יכול לרמז על מזג סטואי, אישיות שהיא גם אינטליגנטית וגם דיסקרטית.

ומה עם אלה שמאריכים שוכב לאחור? יציבה זו מציינת גישה לקיום מלאת שלווה, שבה הביטוי "לאהוב, לחיות ולתת לחיות" מקבל את משמעותו המלאה. אם זה התפקיד המועדף עליך, אולי אתה מישהו שמוקיר את החברה של חברים ובני משפחה, מעריך את איכות היחסים על פני הכמות.

סוף סוף, המפורסם מיקום ברגליים משוכלות. אימוץ יציבה זו פירושו לעתים קרובות להיות מושרש במלואו ברגע הנוכחי. אין ייסורים הקשורים לעבר או חרדות לגבי העתיד, חסידי עמדה זו מעוגנים היטב בכאן ועכשיו.

כל עמדה, בנאלית ככל שתראה, נגועה בפסיכולוגיה ומספקת מידע על הגישה שלנו למצבי חיים, על הפתיחות שלנו לזולת ועל הדרך שלנו להתמודד עם אתגרים. אז בפעם הבאה שאתם מוצאים את עצמכם על הרצפה, קחו רגע לשים לב איך אתם יושבים שם – אולי לגוף שלכם יהיו רק כמה גילויים בשבילכם.

בית » פְּסִיכוֹלוֹגִיָה » זה מה שהדרך שבה אתה יושב על הקרקע מגלה על האישיות שלך